חיפוש מהיר באתר

ירידים לאמהות ותינוקות

בשנים האחרונות ישנו טרנד חדש של ירידי אמהות ותינוקות. אם בעבר חשבנו שאימהות  "תקועות" בבית שלהן ולא מרבות לצאת, היום המצב השתנה. הנה משהו קצר על ירידי האמהות הנפוצים לאחרונה בערים בארץ....
 

במהלך השנה מתקיימים ברחבי הארץ עשרות ירידים מסוגים שונים: ירידי אוכל, ירידי מעצבים, ירידי אמנות, ירידי אופנה ועוד. הירידים נערכים במקומות מרכזיים המושכים אליהם תנועה רבה של מבקרים, כמו למשל: קניונים, מרכזים מסחריים, רחובות ראשיים או גינות ציבוריות גדולות. יריד הוא צורת בילוי מאוד אהובה ופופולרית בישראל וישנם ירידים המתקיימים באופן קבוע לאורך כל השנה, כמו למשל יריד האמנים בנחלת בנימין ושוק האיכרים בנמל תל אביב. ירידים בישראל ידועים כמוקד משיכה לקהל רב, ובכל שבוע כמעט מתקיים יריד מסוג כלשהו במקום אחר בארץ. מרבית הירידים מתרחשים בעיקר בסמוך לחגים ובימי חופש כמו חג הפסח, יום העצמאות, פורים, החופש הגדול ועוד, כל מועד הוא סיבה לחגיגה.

הצלחתם של אירועים אלו הביאה להקמתם של עוד ועוד מתחמי ירידים והתאמתם האופטימלית לקהל. מארגני הירידים דואגים שלמבקרי היריד יהיה מגוון גדול ומושך של דוכנים, הטבות בחנויות הסמוכות, מקומות חנייה, הפעלות לילדים ודוכני מזון, כל זאת כדי למשוך קהל גדול יותר וכדי לענות על צורכיהם של המבקרים. אחד מהירידים הפופולריים והרווחיים ביותר בשנים האחרונות הם ירידים המיועדים לקהל של אמהות ותינוקות.

מוצרי הריון, בגדי תינוקות מעוצבים ומתנות לידה
ירידים לאמהות ותינוקות הם מסורות הנערכת כבר כמה שנים, והם נערכים במהלך כל השנה בכל רחבי הארץ. ירידים אלו נחשבים מוצלחים במיוחד כיוון שהם מושכים אליהם קהל ממוקד רב בעיקר של נשים, המחפשות מוצרי תינוקות בעלי ערך נוסף, מבצעים ופעילויות מיוחדות. בנוסף, תחום מוצרי התינוקות ומתנות הלידה נחשב לתחום מאוד מפותח היום בארץ, ואנשים רבים מחפשים אחר מוצרי תינוקות או מוצרים לנשים בהריון איכותיים ומיוחדים, כאלו שלא מוצאים בחנויות הרגילות. כמו כן, הירידים מושכים אליהם קהל של אנשים המחפשים אחר מתנות ליולדת הטרייה שיהיו מקוריות ויוצאות דופן אך גם במחירים נוחים.

בארץ ישנו מגוון גדול של מעצבים צעירים וותיקים המעצבים מוצרי תינוקות ומתנות לידה בעיצובים אישיים ויוצאי דופן, המחפשים דרכים להגיע לקהל הרחב. דוכנים בירידים זו דרך מעולה לאותם מעצבים להגיע לקהל היעד שלהם.
הדוכנים בירידי אמהות ותינוקות יכולים להכיל מגוון רחב של בגדי תינוקות מעוצבים, צעצועי התפתחות בעבודת יד או בייבוא אישי, חבילות מתנה ליולדת, ריהוט ותאורה לחדרי ילדים ותינוקות, אקססוריז, מצעים למיטת תינוק, ציורי קיר, ספרי ילדים, קלטות DVD ועוד ועוד, ככל העולה על הדעת. בנוסף מלווים הירידים בהופעות לילדים, מופעי הפעלה לפעוטות, ג'ימבורי, פינות יצירה, מתחמי הנקה, הרצאות לאמהות ועוד, לצד דוכני מזון ושתייה. כל האלמנטים האטרקטיביים האלו מושכים אליהם קהל רב ותורמים להצלחת האירוע.

לסיכום, ירידים המיועדים לאמהות ותינוקות הם ירידים מוצלחים ומצליחים. המבקרים בהם נהנים ממגוון של פעילויות ומדוכנים מושקעים המציעים שפע של מוצרים אטרקטיביים, כל זאת באווירה חגיגית וססגונית. בעלי הדוכנים זוכים למכירות נאות וחשיפה לקהל יעד גדול במיוחד.