חיפוש מהיר באתר

קצת על טבעות אירוסין

 קצת מידע וטיפים כללים על מכירה תכשיטים בכלל וטבעות אירוסין בפרט. 

מעטים המוצרים שיש להם ביקוש קשיח בכל זמן ובכל מקום. טבעות אירוסין הן מוצר כזה שמעולם היה מוצר נדרש ללא קשר למצב הכלכלי של האזרחים או לתנודות בכלכלה העולמית.  כל זוג הבוחר להינשא, מתחיל את הדרך בהצעת נישואין שמובילה איך לא, לרכישת טבעת אירוסין, המהווה סמל למחוייבות והצהרת כוונות. גם זוגות שאינם מעוניינים להינשא כדת וכדין בדרך המסורתית בישראל או אפילו כאלה שבוחרים לא להינשא כלל, מבצעים לרוב רכישה של טבעת אירוסין אחת לפחות ההופכת לסמל המחויבות והתחייבות הדדית.

הייחודיות מוכרת
כאמור, טבעות אירוסין נמכרות ללא הפסקה. אמנם ישנם תקופות של קיץ בה כמות החתונות עולה על משמעותית, אך עדין ההשפעה על קצב מכירת טבעות אירוסין הינה שולית ולא משמעותית.  היות שכך, התחרות בין הצורפים או הרשתות המשווקות טבעות אלו היא גדולה וקשה מאוד. עקב כך, ישנה חשיבות גדולה במיוחד להתבלטות בשוק לעומת המתחרים וישנן דרכים רבות להשגת ייחודיות ועליכם רק לבחור את הדרך המתאימה לכם.

ניתן להשיג ייחודיות בעזרת עיצובים מיוחדים ומטורפים, באמצעות מחירים אטרקטיביים, היצע גדול במיוחד או אפילו מיתוג ייחודי המלווה בסיפור ייחודי. ככל שתצליחו "לספר סיפור מעניין" אודותכם ואודות הטבעת וככל שתצליחו להיות ייחודיים ביותר תחומים, כך הסיכויים שהלקוחות הפוטנציאליים שלכם יהפכו ללקוחות משלמים.

אותה הגברת בשינוי אדרת
טבעות האירוסין הן בעלות מבנה קלאסי: טבעת יחסית פשוטה עם יהלום. ובכל זאת, נדיר לראות שתי נשים המתהדרות באותה טבעת אירוסין בדיוק. עובדה זו, מאפשרת לכם להיות יותר ויותר יצירתיים גם מבחינת העיצוב ולתמחר את הייחודיות שלכם בתחום העיצוב בהתאם. מגוון היהלומים הרחב המורכב מאלפי קומבינציות של גימורים שונים, מאפשרים לייצר עשרות סוגים שונים של טבעות בתמחורים שונים (בהתאם למחירו של היהלום). ברוב המקרים, טבעת אירוסין היא הצעד הראשון להקמת משפחה (אלא אם היא אמרה לא!) וסביר להניח, שבמידה והזוג ממשיך לחתונה, יהיה צורך בקניית טבעות נוספות. זה המקום שלכם בתור בעלי עסקים, לתת את השירות הטוב ביותר שאתם יכולים, להשאיר ללקוח כרטיס ביקור, ולוודא שהוא יכול לחזור אליכם בכל שאלה ובקשה.. רכישת טבעת אירוסין כמעט תמיד יכולה להוביל לרכישה של טבעות נוספות טבעות נישואין לגבר ולאישה.

המלצה
אם יש לכם עסק קטן למכירת תכשיטים, אתם יכולים לרכוש לכם מספר יהלומים קטנים ולשבצם בתוך טבעות מעוצבות ולפתח ליין חדש של טבעות אירוסין. ליין שכזה יביא לכם לקוחות חדשים שיכולים להיות לקוחות חוזרים. השתדלו להראות ולהציג את הטבעות והמוצרים שלכם בכל מקום שמתאפשר לכם. גם אם המשמעות של זה היא להסתובב בירידים בכל רחבי הארץ.

בהצלחה!