חיפוש מהיר באתר

רעיונות למסיבת יום הולדת ממותגת

לקראת כל יום הולדת מתעוררות ההתלבטויות המוכרות ובעיקר ישנו חיפוש אחרי רעיונות שישדרגו את המסיבה. חגיגת יום הולדת ממותגת יוצרת רושם ראשוני חיובי במיוחד והופכת את האירוע כולו לכזה שכל מי שהשתתף בו יזכור אותו לטובה עוד הרבה זמן - הנה מספר רעיונות כיצד להרשים ביומולדת שלכם

לקראת כל יום הולדת מתעוררות ההתלבטויות המוכרות ובעיקר ישנו חיפוש אחרי רעיונות שישדרגו את המסיבה. חגיגת יום הולדת ממותגת יוצרת רושם ראשוני חיובי במיוחד והופכת את האירוע כולו לכזה שכל מי שהשתתף בו יזכור אותו לטובה עוד הרבה זמן. ישנן כמובן מספר דרכים להפוך מסיבה לממותגת והחוכמה היא למצוא את זו המתאימה ביותר לאופי האירוע שלכם ולזהות המוזמנים אליו.
 

חבילת מדבקות ושרשראות

דוגמה אחת למיתוג מסיבה כך שתיווצר בה מיד האווירה המתאימה ולמעשה היא תזכה לאופי מובהק משלה היא חבילה שלמה שכוללת סט מדבקות עגולות שניתן להדביק על כוסות, חולצות, קינוחים ומתנות לאורחים, שרשראות משולשים לתלייה במקום שבו נערכת מסיבת יום ההולדת, תוויות מעוצבות שמיועדות לבקבוקי השתייה, שלט גדול שמברך את הבאים לחגיגה ובמידת הצורך עוד אופציות.
העיצוב של כל הפריטים הנ"ל הוא בהתאם לגיל המשתתפים באירוע, הצבעים האהובים על מי שזהו יום הולדתו (או הולדתה, כמובן) ואפשר כמובן גם ליצור עיצוב על בסיס קונספט - מסיבת ספיידרמן, יום הולדת חד קרן וכו'.
 

אריזה בעיצוב אישי

דרך נוספת למתג יום הולדת היא באמצעות אריזות של טליס. האריזה בעלת המראה הייחודי ועל כן שובה הלב מאפשרת לנו למשל להגיש לאורחים קאפקייקס בצורה מרשימה ביותר, כך שבנוסף לטעם הטוב בפה גם העיניים יזכו לחוויה מרנינה. באופן דומה אפשר לנצל את האופציה של אריזה מעוצבת להגשת עוגיות, מקרונים וקינוחים אישיים אחרים, וגם את עוגת יום ההולדת אנחנו יכולים להציג בתוך אריזה שזכתה למראה מושקע במיוחד.
אריזות ממותגות לימי הולדת הן גם דרך יפה לכבד את מי שבא לכבד אותנו ולחגוג איתנו את המאורע המשמח: בימינו נהוג מאוד להעניק מתנות קטנות לאורחי אירועים שונים ובהם ימי הולדת, ובמקום להגיש אותן בשקית פשוטה או אריזה סתמית, נוכל להשתמש באריזה ממותגת. בדרך זו גם האריזה עצמה מהווה מזכרת חביבה מהמסיבה.
 

איך לבחור עיצוב לפריטים הממותגים?

עיצוב אריזות, מדבקות, שרשראות וכו' למטרת מיתוג יום הולדת מחייב תשומת לב הן לאיכות ולעמידות של כל פריט והן לאסתטיות שלו. במיוחד חשוב להקדיש תשומת לב לקונספט של כל הפריטים, שכמובן משפיע במידה רבה על האופי של החגיגה.
בגילאים הצעירים יותר העיצוב המומלץ הוא ססגוני מאוד, עם צבעים עזי מבע ונוכחות בולטת. דמויות אהובות על הזאטוטים - גיבורי על, דורה, סמי הכבאי - הן אופציה אחת, חיות קסומות כמו חד קרן, פרפרים וכו' הן עוד אופציה וגם הדפסים מעניינים יכולים לשמש למטרה זו.
בגילאים מבוגרים יותר כדאי מאוד להוסיף את שם הילד או הילדה לכל המדבקות כדי לתת להם הרגשה שהם כוכבי אירוע (והם אכן הכוכבים שלו, כמובן). בשלב הזה ההעדפות של חתן או כלת השמחה ברורות יותר, ובכל מקרה אפשר לתת להם לבחור מה יהיה נושא המסיבה ובהתאם המיתוג של כל הפריטים.