חיפוש מהיר באתר

עם ישראל, החגים ומירוץ הקניות

מסורת נבנית במהלך דורות, אך יש משהו בחגים היהודים שמושך את עם ישראל אל השווקים בחיפוש אחר מתנה מקורית לבני משפחתם או חבריהם כדי שיוכלו להצדיק את "קידוש" החג בדרכם החילונית. אם בעבר סט פורצלן, מצעים או וילונות היו המתנה הקבועה והמקובלת, הרי שבשנים האחרונות אנו עדים להתפתחות המתנות המקוריות. עם ישראל מחפש אחר המתנה הייחודית ביותר כך שלא ימצא שכן או חבר אחר שיביא את אותה מתנה בדיוק.

ירידים שונים הנערכים  ברחבי הארץ לקראת החגים, מהווים מקור משיכה לקהל "רודף המתנות המקוריות". שם הם מוצאים, לא אחת, מגוון רחב של יצירות אמנות ועבודות יד, שלא ניתן למצוא על מדפי החנויות הכולבו. מבקרי הירידים מוצאים מגוון רחב של מוצרים  הנע מכלי בית בעבודת יד דרך תמונות ו

חפצי אמנות

ועד בגדים של מעצבים מתחילים.

האומנים והרוכלים בדוכנים, שברובם אינם אנשי מכירות מקצועיים, נהנים מהקהל הישראלי הנוהר בהמוניו לרכוש לעצמו ולחבריו את מתנת החג המיוחדת שלו, והוא לא מתכוון לחסוך בעניין. לכן, אם גם אתם יוצרים דברים מעניינים בחדר העבודה, החגים היהודים הם ההזדמנות שלכם לפתוח דוכן ביריד הקרוב לביתכם ואפילו להרוויח לא מעט כסף עבור יציר כפיכם.

אז איפה מתחילים? באתר "דוכנים וירידים" כמובן – הרשמו לאתר, פתחו לכם דף דוכן לפרסום המוצרים שלכם, צרו קשר עם מארגני הירידים הקרובים לביתכם והבטיחו את מקומכם ביריד – אין לכם מה להפסיד, רק להרוויח!

חג שמח.