חיפוש מהיר באתר

עלה לאוויר העיצוב החדש של אינדקס הדוכנים והירידים

כחלק משדרוג מקיף של האתר ומערכת ההפעלה שלו, עיצבה עבורנו המעצבת התותחית - נורית בהט, עיצוב מקסים וחדש לאתר. מלבד העיצוב עלינו עם כמה אפשרויות חדשות ומועילות. אפשרויות חדשות נוספות עדיים בפיתוח ויעלו בזמן הקרוב!

כמה מהאפשרויות החדשות:

  1. דף הבית - תצוגה אינטראקטיבית של הדוכנים המקודמים. ליחצו על החיצים ימינה ושמאלה כדי לצפות בדוכנים מקודמים נוספים.
  2. דף הבית למטה - תצוגה משופרת של כל מה שחדש באתר - תגללו קצת למטה ותוכלו לראות 6 קוביות עם עדכוני תוכן: דוכנים מעודכנים, ירידים בחודש הנוכחי, ירידים בחודש הבא, ירידים אחרונים שנוספו, מודעות בלוח הסטוקים והדרושים.
  3. דף קטגוריית דוכנים - תצוגה חדשה לדוכנים עפ"י הסטטוס שלהם.
  4. לוח הירידים - נוסף מנוע חיפוש מתקדם לאיתור ירידים עפ"י מאפיינים (ליחצו על הכותרת "חיפוש ירידים"). כמו כן עוצבה תצוגה נוחה יותר של כל הירידים, גם בתצוגת לוח השנה (אפשר לגרור את חלון הירידים שנפתח) וגם ברשימה שסודרה ב-2 עמודות.
  5. דף יריד - בעמודה השמאלית תוכלו למצוא מידע נוסף מועיל: ירידים נוספים עתידיים של אותו מפיק, ירידים נוספים מאותו איזור, ירידים קודמים של אותו מפיק, וכפתור קישור לדף של אותו מפיק.
  6. דף מפיק - בכל דף המציג את פרטי היריד תוכלו למצוא קישור לדף של מפיק היריד בו אתם צופים. בדף הזה תוכלו לראות את כל הירידים העתידיים של אותו מפיק, כמו גם את הירידים שהפיק בעבר.
  7. דף מפיק מקודם - כל הנ"ל + דף מושקע ועשיר עם פרטי יצירת קשר, תמונות, טקסט תיאור ורשימת האירועים העתידיים ואלו שעברו.

ועוד שיפורים ואפשרויות חדשות לרוב עדיין בפיתוח והרצה ויעלו בקרוב לאתר לנוחיותכם!
נשמח לקבל פידבק, צרו עימנו קשר.