חיפוש מהיר באתר

דף תשלום

יישום תקן PCI DSS  - פרוטוקול האבטחה המתקדם ביותר ברשת.

מבקר יקר - עשינו את כל סידורי האבטחה הנדרשים על-מנת לעמוד בכל הסטנדרטיים של חברות האשראי ובנק ישראל. לפניכם קצת מידע על תקן העבודה המאובטח שבו אנו משתמשים.

חברות האשראי הבינלאומיות הגדירו את שנת העבודה 2009 כשנה בה חלה חובת יישום תקן אחוד לאבטחת נתוני כרטיסי אשראי (PCI DSS).
התקן חל על כל הגורמים הקשורים למערכות התשלומים בכרטיסי אשראי, ובכלל זה בתי העסק, היצרנים, המפיצים וספקי שירות צד שלישי כאחד מחויבים לעמוד בתקן PCI DSS.
תקן PCI DSS קובע את הדרישות לכל היבטי אבטחת נתוני מחזיקי הכרטיס בבית העסק – אמצעי אבטחת רשת התקשורת, סיסמאות גישה למערכות מחשב, אבטחת נתונים מאוחסנים ועוד.
בין היתר, תקן PCI DSS קובע את כללי הטיפול, האחסון וההגנה על הנתונים הרגישים של כרטיסי האשראי שהם: מספר הכרטיס, תאריך תוקפו ונתוני הפס המגנטי המלא של הכרטיס. הכללים חלים על המערכות בעמדת המכירה (POS) ובמערכות האחרות בבית העסק ומפרטים הוראות התנהגות בטרם ולאחר שידור כל עסקה ע"י בית העסק לגורם האיסוף המקומי (בישראל - שב"א).
PCI DSS - תקן המגדיר דרישות אבטחה למערכות מידע השומרות את נתוני כרטיסי האשראי, מתייחס לאבטחת המידע עצמו, ניהול מפגעים (כגון אנטי-וירוס, אבטחת אפליקציות), בקרת גישה, בדיקות שוטפות.
עמידה בתקן PCI DSS נבדקת אף היא ע"י גורמים חיצוניים המוסמכים לכך, ודורשת עדכון מידי תקופה.

לאחר בדיקה והשוואה, בחרנו בחברת יעד שריג בע"מ כספקית שירות הסליקה של האתר. פרטים נוספים ניתן למצוא באתר החברה: yaadpay.yaad.net
לפרטים נוספים ניתן לפנות לאתר שירותי בנק אוטומטים (שב"א) בכתובת www.shva.co.il

תשלום מאובטח באמצעות "יעד - סליקה ונאמנות"